
Opladere & kabler
LogiLink USB charger with 1.5 m fixed cable 1x USB-A 1x USB-C 12 W
LogiLink USB charger with 1.5 m fixed cable 1x USB-A 1x USB-C 12 W findes lige nu fra 450 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink USB charger with 1.5 m fixed cable, 1x USB-A 1x USB-C, 12 W | 1-3 dage | 39 kr.489 kr. inkl. fragt | 450 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink USB charger with 1.5 m fixed cable, 1x USB-A 1x USB-C, 12 W |
| Kabellængde | 1.5 m |
| Effekt | 12 W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4052792061727 |
| Produkt-ID | 7698 |
| Forhandlerkategorier | Opladere |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink USB charger with 1.5 m fixed cable 1x USB-A 1x USB-C 12 W er 450 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



