
Opladere & kabler
Oplader til Acer/Fujitsu/HP/Lenovo/MSI. 65W-20V/3.25A (5.5x2.5).
Oplader til Acer/Fujitsu/HP/Lenovo/MSI. 65W-20V/3.25A (5.5x2.5). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Acer/Fujitsu/HP/Lenovo/MSI. 65W-20V/3.25A (5.5x2.5). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Acer/Fujitsu/HP/Lenovo/MSI. 65W-20V/3.25A (5.5x2.5). |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 44252 |
| Forhandlerkategorier | Acer opladere > Fujitsu opladere > HP opladere > LENOVO opladere > MSI opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Acer/Fujitsu/HP/Lenovo/MSI. 65W-20V/3.25A (5.5x2.5). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
ACT USB-C-HDMI/2.5GLAN/10G USB-C/A
4,8Fra 3.714 kr.
1forhandler

Neutrik USB-C chassis gennemføring med USB I/F til PCB
Fra 59 kr.
1forhandler

LOGILINK Universal power supply with USB port 34W
4,8Fra 668 kr.
1forhandler

LogiLink USB-A LED starlight 6-light pattern with flexible gooseneck
4,8Fra 190 kr.
1forhandler