
Opladere & kabler
Oplader til Acer / HP / MSI / LENOVO. 135W-19V/7.1A (5.5x2.5).
Oplader til Acer / HP / MSI / LENOVO. 135W-19V/7.1A (5.5x2.5). findes lige nu fra 349 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Acer / HP / MSI / LENOVO. 135W-19V/7.1A (5.5x2.5). | 1-3 hverdage | 39 kr.388 kr. inkl. fragt | 349 kr. Før 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Acer / HP / MSI / LENOVO. 135W-19V/7.1A (5.5x2.5). |
| Effekt | 135W |
| Spænding | 19V |
| Produkt-ID | 45020 |
| Forhandlerkategorier | Acer opladere > HP opladere > LENOVO opladere > MSI opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Acer / HP / MSI / LENOVO. 135W-19V/7.1A (5.5x2.5). er 349 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Belkin 18W USB-C oplader med Power Delivery.
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

12V 10A 120W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til bla. store LED-installationer kraftigt 12V udstyr DIY projekter
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

Satechi USB-C Mobile Pro Hub til tablets og mobiler Space
4,6Fra 399 kr.
1forhandler

ACT USB-C- RJ45 GIGA ETHERNET 0.14
4,8Fra 1.250 kr.
1forhandler