Opladere & kabler
Oplader til Acer Iconia Tab/Acer Aspire Switch. 18W 12V/1.5A (3.0x1.1).
Oplader til Acer Iconia Tab/Acer Aspire Switch. 18W 12V/1.5A (3.0x1.1). findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Acer Iconia Tab/Acer Aspire Switch. 18W - 12V/1.5A (3.0x1.1). | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Acer Iconia Tab/Acer Aspire Switch. 18W - 12V/1.5A (3.0x1.1). |
| Effekt | 18W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 156906 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Acer opladere > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Acer Iconia Tab/Acer Aspire Switch. 18W 12V/1.5A (3.0x1.1). er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



