
Opladere & kabler
Oplader til bla LENOVO Miix 310 mm. 20W 5V/4A (3.5x1.35)
Oplader til bla LENOVO Miix 310 mm. 20W 5V/4A (3.5x1.35) findes lige nu fra 140 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til bla LENOVO Miix 310 mm. 20W - 5V/4A (3.5x1.35) | 1-3 hverdage | 39 kr.179 kr. inkl. fragt | 140 kr. Før 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til bla LENOVO Miix 310 mm. 20W - 5V/4A (3.5x1.35) |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 5V |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 5711783228059 |
| Produkt-ID | 45927 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til bla LENOVO Miix 310 mm. 20W 5V/4A (3.5x1.35) er 140 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPhone 5/5S/SE dock m audio.Oplad & sync m 30-pin kabel.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

LOGILINK Socket adapter with holder 1x CEE 7/3 1x USB-A 1x USB-C
4,8Fra 398 kr.
1forhandler

Vonmählen Aura The Wireless Charging Pad. Glas.
4,6Fra 390 kr.
1forhandler

240W USB-C Hurtigopladerkabel med Dobbelt 540° Roterbare Stik Sort 1 8
4,6Fra 99 kr.
1forhandler