
Opladere & kabler
Oplader til HP. 120W 18.5V/6.5A (7.4x5.0).
Oplader til HP. 120W 18.5V/6.5A (7.4x5.0). findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til HP. 120W - 18.5V/6.5A (7.4x5.0). | 1-3 hverdage | 39 kr.288 kr. inkl. fragt | 249 kr. Før 349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til HP. 120W - 18.5V/6.5A (7.4x5.0). |
| Effekt | 120W |
| Spænding | 18.5V |
| Produkt-ID | 45048 |
| Forhandlerkategorier | HP opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til HP. 120W 18.5V/6.5A (7.4x5.0). er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til HP. 30W 19V/1.58A (4.0x1.7).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

OTG Adapter USB-C til USB 3.1/3.0 Hurtig 10Gbps Dataoverførsel
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Boya trådløs mikrofon sæt superkompakt til USB c
Fra 699 kr.
1forhandler

3 i 1 USB-C til HDMI (4K) + USB3.0 + USB-C PD adapter.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler