
Opladere & kabler
Oplader til HP. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip).
Oplader til HP. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til HP. 45W - 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til HP. 45W - 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip). |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 45013 |
| Forhandlerkategorier | HP opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til HP. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Lightning(8 pin)-30-pin adapter m lyd til iPhone 5/5S/SE.
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Blå 1
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Blå 2
4,6Fra 159 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Blå 3
4,6Fra 179 kr.
1forhandler