
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 230W 20V/11.5A med USB pin.
Oplader til LENOVO. 230W 20V/11.5A med USB pin. findes lige nu fra 599 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 230W - 20V/11.5A med USB pin. | 1-3 hverdage | 39 kr.638 kr. inkl. fragt | 599 kr. Før 999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 230W - 20V/11.5A med USB pin. |
| Effekt | 230W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 46846 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 230W 20V/11.5A med USB pin. er 599 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



