
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 330W 20V/16.5A med USB pin
Oplader til LENOVO. 330W 20V/16.5A med USB pin findes lige nu fra 849 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 330W - 20V/16.5A med USB pin | 1-3 hverdage | 39 kr.888 kr. inkl. fragt | 849 kr. Før 1.199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 330W - 20V/16.5A med USB pin |
| Effekt | 330W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 236552 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 330W 20V/16.5A med USB pin er 849 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



