
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A (4.0x1.7)
Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A (4.0x1.7) findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 65W - 20V/3.25A (4.0x1.7) | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 65W - 20V/3.25A (4.0x1.7) |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 45615 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A (4.0x1.7) er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB car charger 2x USB ports 10.5W + anti-slip mat
4,8Fra 468 kr.
1forhandler

GP Batteries GP Diem 10000 mAh powerbank
4,6Fra 699 kr.
1forhandler

SanDisk 2-i-1 Kortlæser med USB-C & USB 3.0. USB/USB-C/OTG til CF SD & MicroSD Kort
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

Lippa 10.000 mAh powerbank 18W USB-C PD og QC USB-A output
4,6Fra 249 kr.
+2forhandlere