
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A med USB pin.
Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A med USB pin. findes lige nu fra 119 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 65W - 20V/3.25A med USB pin. | 1-3 hverdage | 39 kr.158 kr. inkl. fragt | 119 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 65W - 20V/3.25A med USB pin. |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 44898 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A med USB pin. er 119 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Boya trådløs mikrofon sæt superkompakt til USB c
Fra 699 kr.
1forhandler

Lippa Trådløs Lavalier Mikrofon R9 til USB-C 2 pak
4,6Fra 299 kr.
+2forhandlere

GreyLime OCEAN 10.000 mAh powerbank 2 x USB-A output Warm Sand
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

Apple Universal 90W USB-C Oplader til Bærbar Kompatibel med Apple HP Dell Lenovo ASUS m.fl.
4,6Fra 199 kr.
1forhandler