
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A med USB pin.
Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A med USB pin. findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 90W - 20V/4.5A med USB pin. | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 90W - 20V/4.5A med USB pin. |
| Effekt | 90W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 44745 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A med USB pin. er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to VGA adapter with PD
4,8Fra 2.290 kr.
1forhandler

Verbatim Charge 'n' Go Powerbank. Magnetisk Trådløs Powerbank. 5000mAh.
4,6Fra 235 kr.
1forhandler

Marmitek USB-C to Displayport adapter With a bandwidth of 21.6 Gbps it is suitable for Ultra HD 4K60 resolution (3840 x 2160/60 Hz)
4,8Fra 1.170 kr.
1forhandler

Apple Lightning til USB-C kabel (1m)
4,6Fra 99 kr.
1forhandler