
Opladere & kabler
Oplader til Lenovo Chromebook N21. 45W 20V/2.25A (3.0x1.0).
Oplader til Lenovo Chromebook N21. 45W 20V/2.25A (3.0x1.0). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Lenovo Chromebook N21. 45W - 20V/2.25A (3.0x1.0). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Lenovo Chromebook N21. 45W - 20V/2.25A (3.0x1.0). |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 45892 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Lenovo Chromebook N21. 45W 20V/2.25A (3.0x1.0). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Vonmählen Evergreen Powerbank. Quick Charge 3.0. 10.000 mAh. Silver.
4,6Fra 274 kr.
1forhandler

JOYROOM Lightning til 3.5mm Mini-jack kabel Sort 1.2M
Fra 119 kr.
1forhandler

ACT USB-C- RJ45 GIGA ETHERNET 0.14
4,8Fra 1.250 kr.
1forhandler

Samsung Oplader til Samsung. 40W-19V/2.1A (3.0x1.0).
4,6Fra 149 kr.
1forhandler