
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO & MSI. 120W 19.5V/6.15A (5.5x2.5).
Oplader til LENOVO & MSI. 120W 19.5V/6.15A (5.5x2.5). findes lige nu fra 319 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO & MSI. 120W - 19.5V/6.15A (5.5x2.5). | 1-3 hverdage | 39 kr.358 kr. inkl. fragt | 319 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO & MSI. 120W - 19.5V/6.15A (5.5x2.5). |
| Effekt | 120W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 51470 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere > MSI opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO & MSI. 120W 19.5V/6.15A (5.5x2.5). er 319 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

OTG Adapter USB-C til USB 3.1/3.0 Hurtig 10Gbps Dataoverførsel (Rosegold)
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Samsung EB-P4520XUEGEU powerbank med Power Delivery & Quick Charge. 20000 mAh.
4,6Fra 458 kr.
1forhandler

BASEUS HUB 6IN1 METAL GLEAM SERIES CAHUB-CW0G USB-C TIL 3X USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + ETHERNET RJ45
4,8Fra 1.408 kr.
1forhandler

4smarts VoltSolar 20W 2 x USB-A Solcellepanel IPX4 vandtæt
4,6Fra 349 kr.
1forhandler