
Opladere & kabler
Oplader til Lenovo & MSI. 170W 20V/8.5A (5.5x2.5)
Oplader til Lenovo & MSI. 170W 20V/8.5A (5.5x2.5) findes lige nu fra 399 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Lenovo & MSI. 170W - 20V/8.5A (5.5x2.5) | 1-3 hverdage | 39 kr.438 kr. inkl. fragt | 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Lenovo & MSI. 170W - 20V/8.5A (5.5x2.5) |
| Effekt | 170W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 46353 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere > MSI opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Lenovo & MSI. 170W 20V/8.5A (5.5x2.5) er 399 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

GreyLime Power Stone ll 20.000 mAh Powerbank USB-C PD 30W & USB-A
4,6Fra 599 kr.
1forhandler

GreyLime Power Stone ll 20.000 mAh Powerbank USB-C PD 30W & USB-A
4,6Fra 599 kr.
1forhandler

JOYROOM USB-A Til USB-C Oplade Kabel 60W 2M
Fra 119 kr.
1forhandler

DUDAO A8SEU 20W 2.4A USB-C oplader
4,6Fra 58 kr.
1forhandler