
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO Yoga 3 / Yoga 3 Pro. 45W 20V/2.25A med USB
Oplader til LENOVO Yoga 3 / Yoga 3 Pro. 45W 20V/2.25A med USB findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO Yoga 3 / Yoga 3 Pro. 45W - 20V/2.25A med USB | 1-3 hverdage | 39 kr.288 kr. inkl. fragt | 249 kr. Før 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO Yoga 3 / Yoga 3 Pro. 45W - 20V/2.25A med USB |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 45675 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO Yoga 3 / Yoga 3 Pro. 45W 20V/2.25A med USB er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lippa USB-C til MFi kabel 1m
4,6Fra 99 kr.
+2forhandlere

Sandberg Saver USB-C Hub. 4xUSB 3.0 porte.
4,6Fra 127 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 2.0 cable USB-A male to USB-C male 1m
4,8Fra 160 kr.
1forhandler

SanDisk 2-i-1 Kortlæser med USB-C & USB 3.0. USB/USB-C/OTG til CF SD & MicroSD Kort
4,6Fra 69 kr.
1forhandler