
Opladere & kabler
Oplader til Lenovo Yoga Tablet. 24W-12V/2A (Micro USB).
Oplader til Lenovo Yoga Tablet. 24W-12V/2A (Micro USB). findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Lenovo Yoga Tablet. 24W-12V/2A (Micro USB). | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Lenovo Yoga Tablet. 24W-12V/2A (Micro USB). |
| Effekt | 24W |
| Spænding | 12V |
| Tilslutning | USB-A |
| Produkt-ID | 46485 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > LENOVO opladere > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Lenovo Yoga Tablet. 24W-12V/2A (Micro USB). er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

5m USB 3.0 forlængerkabel. USB-A han / USB-A hun.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

USB oplader med 4 porte til telefoner tablets mm.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

USB-C til 3 5 mm Audio Adapter med Hurtig Opladning Oplad & Lyt Samtidig
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

Dudao A27S QC 3.0 USB Oplader 25W GaN Hurtig USB-A Oplader
4,6Fra 98 kr.
1forhandler