
Opladere & kabler
Oplader til Medion mm. 45W-19V/2.37A (3.5x1.35).
Oplader til Medion mm. 45W-19V/2.37A (3.5x1.35). findes lige nu fra 199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Medion mm. 45W-19V/2.37A (3.5x1.35). | 1-3 hverdage | 39 kr.238 kr. inkl. fragt | 199 kr. Før 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Medion mm. 45W-19V/2.37A (3.5x1.35). |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 19V |
| Truss/størrelse | 35mm |
| Produkt-ID | 149140 |
| Forhandlerkategorier | Medion opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Medion mm. 45W-19V/2.37A (3.5x1.35). er 199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Fitbit Charge 3 / Fitbit Charge 4. 1 meter opladekabel.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

KONFULON Powerbank 100.000 mAh 22 5W hurtigopladning Grå KONFULON
Fra 999 kr.
1forhandler

Samsung Oplader til Samsung Galaxy Watch 3/4/5/6/7 & Galaxy Watch Active 1/2. R500. 1 meter.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

MICRO-USB / USB Datakabel. 1
4,6Fra 19 kr.
1forhandler