
Opladere & kabler
Oplader til MSI. 120W 20V/6A (4.5x3.0)
Oplader til MSI. 120W 20V/6A (4.5x3.0) findes lige nu fra 349 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til MSI. 120W - 20V/6A (4.5x3.0) | 1-3 hverdage | 39 kr.388 kr. inkl. fragt | 349 kr. Før 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til MSI. 120W - 20V/6A (4.5x3.0) |
| Effekt | 120W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 207244 |
| Forhandlerkategorier | MSI opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til MSI. 120W 20V/6A (4.5x3.0) er 349 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Mini hand warmer 2000 mAh double-sided warming with fladchlight
4,8Fra 600 kr.
1forhandler

DUZZONA 3-i-1 Trådløs Ladestation M. MagSafe 15W -
Fra 579 kr.
1forhandler

DeluxeCovers Lightning til 3.5 mm jack-mellemstik til hovedtelefoner
Fra 99 kr.
1forhandler

ACT USB-C 2XUSB-C 2XUSB-A HUB
4,8Fra 914 kr.
1forhandler