
Opladere & kabler
Original LENOVO oplader. 65W 20V/3.25A med USB pin. (Bulk).
Original LENOVO oplader. 65W 20V/3.25A med USB pin. (Bulk). findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Original LENOVO oplader. 65W - 20V/3.25A med USB pin. (Bulk). | 1-3 hverdage | 39 kr.138 kr. inkl. fragt | 99 kr. Før 349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Original LENOVO oplader. 65W - 20V/3.25A med USB pin. (Bulk). |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 20V |
| EAN | 887770572865 |
| Produkt-ID | 179352 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo > LENOVO opladere > Lenovo PC opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Original LENOVO oplader. 65W 20V/3.25A med USB pin. (Bulk). er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DUDAO A6XSEU Adapter. Dual oplader. 22.5W. 1xUSB-C + 1xUSB-A
4,6Fra 122 kr.
1forhandler

Oplader til Acer. 180W 19.5V/9.23A (5.5x1.7)
4,6Fra 399 kr.
1forhandler

LogiLink 7Watt Solarpanel med USB-A. Solenergi på Farten
4,6Fra 178 kr.
1forhandler

Oplader til Asus. 120W 19V/6.32A (6.0x3.7)
4,6Fra 299 kr.
1forhandler