
Opladere & kabler
PureLink Active USB v3.2 USB-C Cable with E-Marker 3.00m 60 W PD
PureLink Active USB v3.2 USB-C Cable with E-Marker 3.00m 60 W PD findes lige nu fra 5.950 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Active USB v3.2 USB-C Cable with E-Marker - 3.00m - 60 W PD | 1-3 dage | 39 kr.5.989 kr. inkl. fragt | 5.950 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Active USB v3.2 USB-C Cable with E-Marker - 3.00m - 60 W PD |
| Kabellængde | 3.00m |
| Effekt | 60 W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4251364735244 |
| Produkt-ID | 46550 |
| Forhandlerkategorier | Computerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Active USB v3.2 USB-C Cable with E-Marker 3.00m 60 W PD er 5.950 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

PSOOO PS-900 Solcelle Powerbank 30.000 mAh med LED-lys.
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

Oplader til Asus Transformer Book T100TA mm. 15W 5V/3A (Mikro-USB)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Lippa Trådløs Lavalier Mikrofon R9 til USB-C 2 pak
4,6Fra 299 kr.
+2forhandlere

EZCAP USB Audio Capture adapter. Digitaliser dine gamle lydoptagelser.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler