
Opladere & kabler
Riversong Alpha L2 USB-C til Lightning 27W flettet kabel 2m
Riversong Alpha L2 USB-C til Lightning 27W flettet kabel 2m findes lige nu fra 89 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Riversong Alpha L2, USB-C til Lightning 27W flettet kabel, 2m | 1-2 Hvedage | 35 kr.124 kr. inkl. fragt | 89 kr. Før 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Riversong |
| Model | Riversong Alpha L2, USB-C til Lightning 27W flettet kabel, 2m |
| Kabellængde | 2m |
| Effekt | 27W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | nylon |
| EAN | 6971442129359 |
| Produkt-ID | 62153896165747 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Riversong Alpha L2 USB-C til Lightning 27W flettet kabel 2m er 89 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DUDAO A5HEU 20W Oplader med 4 porte 1x USB-C + 3x USB-A
4,6Fra 90 kr.
1forhandler

LOGILINK Wireless mouse 2.4 GHz USB-A dongle
4,8Fra 398 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C 7-in-1 multifunction clamp hub
4,8Fra 1.894 kr.
1forhandler

LOGILINK Wall outlet 1x CEE 7/3 1x USB-A 1x USB-C PD
4,8Fra 1.320 kr.
1forhandler
