
Opladere & kabler
Riversong Hercules 100W USB-C til USB-C PD nylon kabel 1m
Riversong Hercules 100W USB-C til USB-C PD nylon kabel 1m findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Riversong Hercules, 100W USB-C til USB-C PD nylon kabel, 1m | 1-2 Hvedage | 35 kr.114 kr. inkl. fragt | 79 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Riversong |
| Model | Riversong Hercules, 100W USB-C til USB-C PD nylon kabel, 1m |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | nylon |
| EAN | 6975222042968 |
| Produkt-ID | 62153896100211 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Riversong Hercules 100W USB-C til USB-C PD nylon kabel 1m er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT USB 3.0 A male USB A male 5 00
4,8Fra 1.110 kr.
1forhandler

Apple Zikko PowerBag 6000 mAh iPhone og iPad powerbank MFI Lightning cable
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

Satechi USB-C Mobile Pro Hub
4,6Fra 399 kr.
1forhandler

Samsung Oplader til Samsung LCD Skærme. 25W-14V/1.79A (6.5x4.4)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler
