
Opladere & kabler
Samsung Oplader til Samsung. 40W-12V/3.33A (2.5x0.7)
Samsung Oplader til Samsung. 40W-12V/3.33A (2.5x0.7) findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Samsung. 40W-12V/3.33A (2.5x0.7) | 1-3 hverdage | 39 kr.168 kr. inkl. fragt | 129 kr. Før 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Oplader til Samsung. 40W-12V/3.33A (2.5x0.7) |
| Effekt | 40W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 46027 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Opladere til andet elektronik > Samsung opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Oplader til Samsung. 40W-12V/3.33A (2.5x0.7) er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



