
Opladere & kabler
Samsung Oplader til Samsung. 60W-19V/3.16A (5.5x3.0).
Samsung Oplader til Samsung. 60W-19V/3.16A (5.5x3.0). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Samsung. 60W-19V/3.16A (5.5x3.0). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Oplader til Samsung. 60W-19V/3.16A (5.5x3.0). |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 19V |
| Produkt-ID | 44409 |
| Forhandlerkategorier | Samsung opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Oplader til Samsung. 60W-19V/3.16A (5.5x3.0). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT USB 3.2 Gen1 Adapter USB-C male to USB-A female Zip Bag
4,8Fra 250 kr.
1forhandler

Lippa 10.000 mAh powerbank m. 2 x USB-A output
4,6Fra 149 kr.
+2forhandlere

USB-C 3.1 Han til USB-A 3.0 Hun kabel. 1m.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

LogiLink USB-A/-C til 2 5G LAN-adapter. Perfekt til streaming gaming og hjemmekontor
4,6Fra 279 kr.
1forhandler