
Opladere & kabler
Samsung Oplader til Samsung LCD/LED Skærme. 42W-14V/3A (6.5x4.4)
Samsung Oplader til Samsung LCD/LED Skærme. 42W-14V/3A (6.5x4.4) findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Samsung LCD/LED Skærme. 42W-14V/3A (6.5x4.4) | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Oplader til Samsung LCD/LED Skærme. 42W-14V/3A (6.5x4.4) |
| Effekt | 42W |
| Spænding | 14V |
| Produkt-ID | 51383 |
| Forhandlerkategorier | Samsung opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Oplader til Samsung LCD/LED Skærme. 42W-14V/3A (6.5x4.4) er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DUDAO K9Pro powerbank 10000 mAh med praktisk LED display.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Sony Oplader til Sony Højtalere. 80W-20V/4A (6.5x4.4mm)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

LOGILINK Socket adapter with holder 1x CEE 7/3 1x USB-A 1x USB-C
4,8Fra 398 kr.
1forhandler
ACT 65W CHARGER 2-PORT USB C PPS
4,8Fra 1.336 kr.
1forhandler