
Opladere & kabler
SBox CHARGER USB-C Oplader 65W AC 100 240V 50/60 Hz 1.5A
SBox CHARGER USB-C Oplader 65W AC 100 240V 50/60 Hz 1.5A findes lige nu fra 1.014 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk SBox CHARGER USB-C Oplader - 65W - AC 100 - 240V 50/60 Hz 1.5A | 1-3 dage | 39 kr.1.053 kr. inkl. fragt | 1.014 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | SBOX |
| Model | SBox CHARGER USB-C Oplader - 65W - AC 100 - 240V 50/60 Hz 1.5A |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 736373267329 |
| Produkt-ID | 7889 |
| Forhandlerkategorier | Notebook opladere |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for SBox CHARGER USB-C Oplader 65W AC 100 240V 50/60 Hz 1.5A er 1.014 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Havit HB41 USB-C Hub. 4-Porte (1xUSB 3.0 + 3xUSB 2.0).
4,6Fra 98 kr.
1forhandler

Lippa 15W Solcellepanel m. 2 x USB-A Output
4,6Fra 399 kr.
+2forhandlere

4Smarts Rugged TitanPack UltiMag 20.000 mAh solcelle powerbank 18W PD & QC
4,6Fra 399 kr.
1forhandler

Apple LED lys USB Data-/ladekabel til iPhone iPad mm. 1 meter.
4,6Fra 39 kr.
1forhandler