
Opladere & kabler
SBOX NOTEBOOK ADAPTER DELL SBOX DL-65W / 19 5V-65W
SBOX NOTEBOOK ADAPTER DELL SBOX DL-65W / 19 5V-65W findes lige nu fra 594 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk NOTEBOOK ADAPTER DELL SBOX DL-65W / 19,5V-65W | 1-3 dage | 39 kr.633 kr. inkl. fragt | 594 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | SBOX |
| Model | SBOX NOTEBOOK ADAPTER DELL SBOX DL-65W / 19,5V-65W |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 19,5V |
| EAN | 616320538231 |
| Produkt-ID | 7378 |
| Forhandlerkategorier | Notebook opladere |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for SBOX NOTEBOOK ADAPTER DELL SBOX DL-65W / 19 5V-65W er 594 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Goobay USB-C? Charger for Laptops (90 W)
4,8Fra 1.200 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 2.0 connection cable USB-C male to USB-B male 1m
4,8Fra 190 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 2.0 connection cable USB-C male to USB-B male 2m
4,8Fra 216 kr.
1forhandler

Esperanza Bluetooth 5.0 USB Adapter. Gør Din Computer Trådløs
4,6Fra 23 kr.
1forhandler