
Opladere & kabler
Sony Oplader til Fujitsu / Sony Vaio. 60W-16V/3.75A (6.5x4.4).
Sony Oplader til Fujitsu / Sony Vaio. 60W-16V/3.75A (6.5x4.4). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Fujitsu / Sony Vaio. 60W-16V/3.75A (6.5x4.4). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Fujitsu / Sony Vaio. 60W-16V/3.75A (6.5x4.4). |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 16V |
| Produkt-ID | 51469 |
| Forhandlerkategorier | Fujitsu opladere > Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Fujitsu / Sony Vaio. 60W-16V/3.75A (6.5x4.4). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Fujitsu & Lenovo. 90W-20V/4.5A (5.5x2.5).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Choetech 30W USB-C PD+ USB-A QC Car Charger
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

4smarts VoltHub Go2 20000 mAh USB-A og USB-C powerbank
4,6Fra 239 kr.
1forhandler

10-ports USB Oplader 660W GaN3 Hurtig Opladning med USB-C & USB-A
4,6Fra 399 kr.
1forhandler