
Opladere & kabler
Sony Oplader til Sony. 90W-19.5V/4.7A (6.5x4.4).
Sony Oplader til Sony. 90W-19.5V/4.7A (6.5x4.4). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Sony. 90W-19.5V/4.7A (6.5x4.4). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Sony. 90W-19.5V/4.7A (6.5x4.4). |
| Effekt | 90W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 44253 |
| Forhandlerkategorier | Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Sony. 90W-19.5V/4.7A (6.5x4.4). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



