
Opladere & kabler
Sony Oplader til Sony Bravia. 60W-19.5V/3.05A (6.5x4.4).
Sony Oplader til Sony Bravia. 60W-19.5V/3.05A (6.5x4.4). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Sony Bravia. 60W-19.5V/3.05A (6.5x4.4). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Sony Bravia. 60W-19.5V/3.05A (6.5x4.4). |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 197900 |
| Forhandlerkategorier | Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Sony Bravia. 60W-19.5V/3.05A (6.5x4.4). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Sandberg Mag Wireless Powerbank 10000. Magnetisk Trådløs Powerbank. 10000mAh.
4,6Fra 323 kr.
1forhandler

USB-A til USB-C Datakabel. Hvid. 25 cm
4,6Fra 29 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: 4 x AKKU IP Flat Light 3 bk + Charger + Case
Fra 11.889 kr.
1forhandler

4Smarts Rugged TitanPack UltiMag 20.000 mAh solcelle powerbank 18W PD & QC
4,6Fra 399 kr.
1forhandler