
Opladere & kabler
Sony Oplader til Sony Bravia & LG Skærme. 210W-19.5V/10.8A (6.5x4.4).
Sony Oplader til Sony Bravia & LG Skærme. 210W-19.5V/10.8A (6.5x4.4). findes lige nu fra 549 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Sony Bravia & LG Skærme. 210W-19.5V/10.8A (6.5x4.4). | 1-3 hverdage | 39 kr.588 kr. inkl. fragt | 549 kr. Før 749 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Sony Bravia & LG Skærme. 210W-19.5V/10.8A (6.5x4.4). |
| Effekt | 210W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 210659 |
| Forhandlerkategorier | Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Sony Bravia & LG Skærme. 210W-19.5V/10.8A (6.5x4.4). er 549 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showtec Easy 6 Mobil DMX controller 6-kanal til USB-C eller batterier
Fra 1.139 kr.
1forhandler

Dudao R4Max Upgrade Biloplader. 45W PD QC (1xUSB-A + 1xUSB-C)
4,6Fra 98 kr.
1forhandler

Techly Power Bank Charger 10000 mAh 20W 3-Port Output and Micro USB Cable
4,8Fra 1.230 kr.
1forhandler

LogiLink Socket adapter 1x CEE7/16 + 1x CEE7/3 + 2x USB-A
4,8Fra 620 kr.
1forhandler