
Opladere & kabler
Sony Oplader til Sony Soundbar. 85W-24V/3.55A (5.5x2.5).
Sony Oplader til Sony Soundbar. 85W-24V/3.55A (5.5x2.5). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Sony Soundbar. 85W-24V/3.55A (5.5x2.5). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Sony Soundbar. 85W-24V/3.55A (5.5x2.5). |
| Effekt | 85W |
| Spænding | 24V |
| Produkt-ID | 219800 |
| Forhandlerkategorier | Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Sony Soundbar. 85W-24V/3.55A (5.5x2.5). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

USAMS 45W Dual USB Billader. QC3.0 Quick Charge oplader. USB-A + USB-A.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

Nordic Accessories 10.000 mAh PD 22.5W Fast charge USB-C PowerBank.
4,6Fra 158 kr.
1forhandler

Remax RPP-123 Powerbank 60000mAh Ekstra kraftig til flere dages strøm
4,6Fra 484 kr.
1forhandler

Zikko USB-C 11-i1 Hub med HDMI 4xUSB VGA SD kort og ethernet
4,6Fra 199 kr.
1forhandler