
Opladere & kabler
Sony Oplader til Sony Vaio. 45W-10.5V/4.3A (4.8x1.7).
Sony Oplader til Sony Vaio. 45W-10.5V/4.3A (4.8x1.7). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Sony Vaio. 45W-10.5V/4.3A (4.8x1.7). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Sony Vaio. 45W-10.5V/4.3A (4.8x1.7). |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 10.5V |
| Produkt-ID | 46084 |
| Forhandlerkategorier | Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Sony Vaio. 45W-10.5V/4.3A (4.8x1.7). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Manhatten USB-C Hub USB-C til 2 x USB-C + 2 x USB 3.0 4 porte
4,8Fra 1.120 kr.
1forhandler

OTG Adapter USB-C til USB 3.1/3.0 Hurtig 10Gbps Dataoverførsel
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Lippa FM nødradio håndsving solcellepanel 5.000 mAh powerbank
4,6Fra 399 kr.
+2forhandlere

MTK USB-C til Mini Jack kabel med mikrofon og volumen 1 meter
4,8Fra 390 kr.
1forhandler