
Opladere & kabler
Techly Active USB-C? M/M AOC Fiber Optic Cable 4K 10m
Techly Active USB-C? M/M AOC Fiber Optic Cable 4K 10m findes lige nu fra 7.110 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Techly Active USB-C? M/M AOC Fiber Optic Cable 4K 10m | 1-3 dage | 39 kr.7.149 kr. inkl. fragt | 7.110 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | TECHLY |
| Model | Techly Active USB-C? M/M AOC Fiber Optic Cable 4K 10m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 10m |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 8059018367607 |
| Produkt-ID | 46557 |
| Forhandlerkategorier | Computerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Techly Active USB-C? M/M AOC Fiber Optic Cable 4K 10m er 7.110 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



