
Opladere & kabler
TOTU USB-A QuickCharge 3.0. Oplader 100W -
TOTU USB-A QuickCharge 3.0. Oplader 100W - findes lige nu fra 329 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers TOTU® - USB-A QuickCharge 3.0. Oplader - 100W - Hvid | 1-2 hverdage | 20 kr.349 kr. inkl. fragt | 329 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | TOTU |
| Model | TOTU - USB-A QuickCharge 3.0. Oplader - 100W - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 100W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-A |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | TOTU_100Watt |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for TOTU USB-A QuickCharge 3.0. Oplader 100W - er 329 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Universal Mobil & Tablet til TV Adapter HDMI VGA & AV (iPhone & Android) -
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

OTG Adapter USB-C til USB 3.1/3.0 Hurtig 10Gbps Dataoverførsel (Silver)
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Anker PowerWave Trådløs opladningspude. 15Watt.
4,6Fra 554 kr.
1forhandler

Oplader til Garmin ure. Fenix 5 5X 5S 6 6S 6X mm. Med stander.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler