
Opladere & kabler
USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Skulderrem 120cm
USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Skulderrem 120cm findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Skulderrem 120cm, Sort | 1-3 hverdage | 39 kr.118 kr. inkl. fragt | 79 kr. Før 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Skulderrem 120cm, |
| Enhedsmodel | iPad |
| Kabellængde | 120cm |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | 239057 |
| Forhandlerkategorier | iPad - Særtilbud > iPad Air 4 (2020) opladere > iPad Air 5 (2022) opladere > iPad Pro 11 (2018) opladere > iPad Pro 11 (2020) opladere > iPad Pro 11 (3 gen) opladere > iPad Pro 12,9" (3 gen.) opladere > iPad Pro 12,9" (4 gen.) opladere > iPad Pro 12,9â³ |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Skulderrem 120cm er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



