
Opladere & kabler
USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Skulderrem 120cm Lyselilla
USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Skulderrem 120cm Lyselilla findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Skulderrem 120cm, Lyselilla | 1-3 hverdage | 39 kr.118 kr. inkl. fragt | 79 kr. Før 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Skulderrem 120cm, Lyselilla |
| Enhedsmodel | iPad |
| Kabellængde | 120cm |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 239042 |
| Forhandlerkategorier | iPad - Særtilbud > iPad Air 4 (2020) opladere > iPad Air 5 (2022) opladere > iPad Pro 11 (2018) opladere > iPad Pro 11 (2020) opladere > iPad Pro 11 (3 gen) opladere > iPad Pro 12,9" (3 gen.) opladere > iPad Pro 12,9" (4 gen.) opladere > iPad Pro 12,9â³ |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C 240W Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Skulderrem 120cm Lyselilla er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Samsung Oplader til Samsung. 90W-19V/4.74A (5.5x3.0).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Sony USB Hub Til PS5 Slim. Udvid til 4x USB porte (1x USB-C + 3xUSB-A). DOBE.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Oplader til HP. 65W 18.5V/3.5A (5.5x2.5).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Trust Primo Powerbank. 10000mAh.
4,6Fra 178 kr.
1forhandler