
Opladere & kabler
USB-C til Lightning-kabel. 9V 20W hurtig opladning. Hvid. 1
USB-C til Lightning-kabel. 9V 20W hurtig opladning. Hvid. 1 findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C til Lightning-kabel. 9V, 20W hurtig opladning. Hvid. 1 m. | 1-3 hverdage | 39 kr.88 kr. inkl. fragt | 49 kr. Før 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C til Lightning-kabel. 9V, 20W hurtig opladning. Hvid. 1 m. |
| Enhedsmodel | iPhone 11 |
| Kabellængde | 1 m |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 9V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | 52995 |
| Forhandlerkategorier | iPad 5 (2017) - 9,7" opladere > iPad 6 (2018) - 9,7" opladere > iPad 7 (2019) - 10,2" opladere > iPad 8 (2020) - 10,2" opladere > iPad 9 (2021) - 10,2" opladere > iPad Mini 6 opladere > iPad Pro 10,5" opladere > iPad Pro 9,7" (2016) opladere > iPhone 11 o |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C til Lightning-kabel. 9V 20W hurtig opladning. Hvid. 1 er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

JOYROOM Bil Oplader USB-A / USB-C 30W -
Fra 199 kr.
1forhandler

DUDAO K14S+ Trådløs Powerbank på 10000mAh 15Watt.
4,6Fra 178 kr.
1forhandler

Microsoft USB-C til Surface Opladerkabel 15V PD Opladning til Microsoft Surface Pro Laptop Book & Go (30cm)
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

2-i-1 Magnetisk Powerbank. Trådløs & Superhurtig Powerbank. 10.000mAh 15W/22.5W.
4,6Fra 269 kr.
1forhandler