
Opladere & kabler
USB-C til Lightning-kabel. 9V 20W hurtig opladning. Hvid. 2
USB-C til Lightning-kabel. 9V 20W hurtig opladning. Hvid. 2 findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C til Lightning-kabel. 9V, 20W hurtig opladning. Hvid. 2 m. | 1-3 hverdage | 39 kr.108 kr. inkl. fragt | 69 kr. Før 89 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C til Lightning-kabel. 9V, 20W hurtig opladning. Hvid. 2 m. |
| Enhedsmodel | iPhone 11 |
| Kabellængde | 2 m |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 9V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | 52996 |
| Forhandlerkategorier | iPad 5 (2017) - 9,7" opladere > iPad 6 (2018) - 9,7" opladere > iPad 7 (2019) - 10,2" opladere > iPad 8 (2020) - 10,2" opladere > iPad 9 (2021) - 10,2" opladere > iPad Mini 6 opladere > iPad Pro 10,5" opladere > iPad Pro 9,7" (2016) opladere > iPhone 11 o |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C til Lightning-kabel. 9V 20W hurtig opladning. Hvid. 2 er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP FL100 Lightning til 2 RCA han 1 5
Fra 249 kr.
1forhandler

DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter
4,6Fra 128 kr.
1forhandler

Apple Earldom ET-OT68 iPhone Lightning Earphone adapter. Lightning til minijack -
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

Samsung Oplader til Samsung. 40W-19V/2.1A (5.5x3.0).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler