
Opladere & kabler
USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 1
USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 1 findes lige nu fra 29 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C til USB-C Kabel 60W - Hurtigopladning, Hvid, 1 m | 1-3 hverdage | 39 kr.68 kr. inkl. fragt | 29 kr. Før 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C til USB-C Kabel 60W - Hurtigopladning, Hvid, 1 m |
| Enhedsmodel | iPhone 15 |
| Kabellængde | 1 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | 198981 |
| Forhandlerkategorier | iPhone 15 / 15 Pro opladere > iPhone 16 / 16 Pro opladere > iPhone 17 / 17 Pro opladere > Macbook 13" > USB-C > USB-C |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 1 er 29 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lippa 10.000 mAh Solcelle Powerbank 2 x USB-A Output
4,6Fra 369 kr.
+2forhandlere

1m USB kabel 3.0. USB-A han / USB-A han.
4,6Fra 26 kr.
1forhandler

Lenovo USB-C Til TF-Kortlæser Adapter -
Fra 149 kr.
1forhandler

Techly USB-C USB-C USB4 Gen2 USB-C? EPR Cable M/M 20G 240W PD3.1 E-Mark Certified 2m
4,8Fra 1.390 kr.
1forhandler