
Opladere & kabler
USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 1.5
USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 1.5 findes lige nu fra 34 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C til USB-C Kabel 60W - Hurtigopladning, Hvid, 1.5 m | 1-3 hverdage | 39 kr.73 kr. inkl. fragt | 34 kr. Før 54 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C til USB-C Kabel 60W - Hurtigopladning, Hvid, 1.5 m |
| Enhedsmodel | iPhone 15 |
| Kabellængde | 1.5 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | 198982 |
| Forhandlerkategorier | iPhone 15 / 15 Pro opladere > iPhone 16 / 16 Pro opladere > iPhone 17 / 17 Pro opladere > Macbook 13" > USB-C > USB-C |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 1.5 er 34 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lippa 20.000 mAh solcelle powerbank 1 x USB-C PD og 3 x USB-A output
4,6Fra 299 kr.
+2forhandlere

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Grøn 3
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

DJI Telesin Batteri oplader case til 3 batterier DJI Osmo Action 3 til 5 Pro
4,6Fra 219 kr.
1forhandler

USB-C til USB-A 3.0 OTG Kabel 5Gbps Data & 2A Opladning 1m
4,6Fra 69 kr.
1forhandler