
Opladere & kabler
Vinklet USB-C til USB-C 3.2 Kabel. 20 Gbps 4K 60Hz 240W. 20 cm.
Vinklet USB-C til USB-C 3.2 Kabel. 20 Gbps 4K 60Hz 240W. 20 cm. findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Vinklet USB-C til USB-C 3.2 Kabel. 20 Gbps, 4K, 60Hz, 240W. 20 cm. | 1-3 hverdage | 39 kr.108 kr. inkl. fragt | 69 kr. Før 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Vinklet USB-C til USB-C 3.2 Kabel. 20 Gbps, 4K, 60Hz, 240W. 20 cm. |
| Enhedsmodel | iPhone 15 |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 206148 |
| Forhandlerkategorier | Google - opladere > HTC - opladere > iPhone 15 / 15 Pro opladere > iPhone 15 / 15 Pro tilbehør til bilen > iPhone 16 / 16 Pro opladere > iPhone 16 / 16 Pro tilbehør til bilen > iPhone 17 / 17 Pro opladere > iPhone 17 / 17 Pro tilbehør til bilen > Nokia - |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Vinklet USB-C til USB-C 3.2 Kabel. 20 Gbps 4K 60Hz 240W. 20 cm. er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Dell. 65W 19.5V/3.34A (4.5x3.0).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

USAMS 2-Port USB-A / USB-C Oplader QC 3.0 30W -
Fra 259 kr.
1forhandler

Apple USB Data-/ladekabel til iPhone iPad iPod mm. 5m. Hvid. (30-pin stik)
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

Intenso XS10000 Powerbank. Lille smart powerbank på 10000 mAh.
4,6Fra 144 kr.
1forhandler