
Opladere & kabler
WEKOME 33W biloplader med udtrækkeligt USB-C-kabel (65 cm) WEKOME
WEKOME 33W biloplader med udtrækkeligt USB-C-kabel (65 cm) WEKOME findes lige nu fra 259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers 33W biloplader med udtrækkeligt USB-C-kabel (65 cm) WEKOME™ | 1-2 hverdage | 20 kr.279 kr. inkl. fragt | 259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | WEKOME |
| Model | WEKOME 33W biloplader med udtrækkeligt USB-C-kabel (65 cm) WEKOME |
| Kabellængde | 65 cm |
| Effekt | 33W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| Produkt-ID | Wekome_Biloplader_Udtrækkelig |
| Forhandlerkategorier | USB oplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for WEKOME 33W biloplader med udtrækkeligt USB-C-kabel (65 cm) WEKOME er 259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DUDAO K12PQ+ Powerbank på hele 20000 mAh. 2xUSB-A+1xUSB-C. 20W.
4,6Fra 218 kr.
1forhandler

Original LENOVO 45W USB-C oplader.
4,6Fra 326 kr.
1forhandler

Dudao L11PRO Lydkabel Flettet Lightning til 3.5mm Jack 1 Meter
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

USB opladekabel til GBA (GameBoy) & Nintendo DS.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler