
Opladere & kabler
Yamaha 12V 1.5A 18W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Yamaha keyboard
Yamaha 12V 1.5A 18W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Yamaha keyboard findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 12V 1.5A 18W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - passer til bl.a. Yamaha keyboard | 1-3 hverdage | 39 kr.138 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Yamaha |
| Model | Yamaha 12V 1.5A 18W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - passer til bl.a. Yamaha keyboard |
| Effekt | 18W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 239123 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Yamaha 12V 1.5A 18W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Yamaha keyboard er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til LENOVO Yoga 4 Pro mm. 65W 20V/3.25A med USB
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

Dudao A26T GaN Adapter 25W. Hurtig Dual oplader med USB-C og USB-A.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

ACT USB-C to HDMI or VGA female multiport adapter ethernet and 1x USB-A Zip Bag
4,8Fra 1.350 kr.
1forhandler

Dudao L11PRO Lydkabel Flettet Lightning til 3.5mm Jack 1 Meter
4,6Fra 49 kr.
1forhandler