
Opladere & kabler
Zikko 0 5m 100W / 40Gb 8k USB-C Kabel
Zikko 0 5m 100W / 40Gb 8k USB-C Kabel findes lige nu fra 269 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Zikko 0,5m 100W / 40Gb 8k USB-C Kabel, Sort | 1-2 Hvedage | 35 kr.304 kr. inkl. fragt | 269 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Zikko |
| Model | Zikko 0,5m 100W / 40Gb 8k USB-C Kabel, |
| Kapacitet | 40Gb |
| Opløsning | 8k |
| Kabellængde | 0,5m |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| EAN | 4897054525056 |
| Produkt-ID | 62153951215987 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Zikko 0 5m 100W / 40Gb 8k USB-C Kabel er 269 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Samsung Oplader til Samsung Skærme. 45W-14V/3.22A (6.5x4.4)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

LogiLink Socket adapter 1x USB-C PD port & 1x USB-A QC port 18W
4,8Fra 840 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen1 cable USB-A/M to USB-A/F amplifier black/blue 20
4,8Fra 10.130 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen1 cable USB-A/M to USB-A/F amplifier black/blue 30
4,8Fra 14.360 kr.
1forhandler
