
Opladere & kabler
Zikko Thunderbolt 3 og USB-C kabel 8K 100W/20Gbps 0 8m
Zikko Thunderbolt 3 og USB-C kabel 8K 100W/20Gbps 0 8m findes lige nu fra 199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Zikko Thunderbolt 3 og USB-C kabel, 8K, 100W/20Gbps, 0,8m, sort | 1-2 Hvedage | 35 kr.234 kr. inkl. fragt | 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Zikko |
| Model | Zikko Thunderbolt 3 og USB-C kabel, 8K, 100W/20Gbps, 0,8m, |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 0,8m |
| Effekt | 100W |
| Spænding | 20V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| EAN | 4897054525063 |
| Produkt-ID | 62153951150451 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Zikko Thunderbolt 3 og USB-C kabel 8K 100W/20Gbps 0 8m er 199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lenovo Thinkplus USB-A & USB-C Nøgle (32 GB)
Fra 199 kr.
1forhandler

12V 10A 120W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til bla. store LED-installationer kraftigt 12V udstyr DIY projekter
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

Sandberg Saver 10.000 mAh Powerbank
4,6Fra 119 kr.
+2forhandlere

3 i 1 USB-C til HDMI (4K) + USB3.0 + USB-C PD adapter.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler
