
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad 10 9" (2022) 64 GB WiFi (lyserød)
Apple iPad 10 9" (2022) 64 GB WiFi (lyserød) findes lige nu fra 4.299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk iPad 10,9" (2022) 64 GB WiFi (lyserød) | 1-3 dage | 39 kr.4.338 kr. inkl. fragt | 4.299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad 10,9" (2022) 64 GB WiFi (lyserød) |
| Enhedsmodel | iPad 10 |
| Kapacitet | 64 GB |
| Opløsning | 4K |
| EAN | 0194253388234 |
| Produkt-ID | 9631 |
| Forhandlerkategorier | Wifi |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad 10 9" (2022) 64 GB WiFi (lyserød) er 4.299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad 10.2" 7/8/9 (2019/2020/2021) DUX DUCIS Bluetooth Tastatur m. Trackpad -
Fra 749 kr.
1forhandler

Apple iPad Air 13" (2024) 1TB
4,8Fra 12.495 kr.
1forhandler

MACLOCKS Macloocks Magnetic Secured Tablet Rail Mount Rail Magnetix
4,8Fra 5.038 kr.
1forhandler

Apple iPad 11" (11. Gen) 128GB WiFi
4,8Fra 3.298 kr.
1forhandler