
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad 10 9" (2022) 64 GB WiFi (sølv)
Apple iPad 10 9" (2022) 64 GB WiFi (sølv) findes lige nu fra 4.299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk iPad 10,9" (2022) 64 GB WiFi (sølv) | 1-3 dage | 39 kr.4.338 kr. inkl. fragt | 4.299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad 10,9" (2022) 64 GB WiFi (sølv) |
| Enhedsmodel | iPad 10 |
| Kapacitet | 64 GB |
| Opløsning | 4K |
| Farve | sølv |
| EAN | 0194253387428 |
| Produkt-ID | 9632 |
| Forhandlerkategorier | Wifi |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad 10 9" (2022) 64 GB WiFi (sølv) er 4.299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad Pro 13" (2024/2025) ArmorCase Full Håndværker -
Fra 419 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 10.5 ( Wi-Fi + Cellular ) 512GB
4,8Fra 10.500 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 11" (2018) Stødsikkert Børnecover M. Håndtag & Stander
Fra 249 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 11" (2018) Stødsikkert Børnecover M. Håndtag & Stander
Fra 249 kr.
1forhandler