
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad Air (2020) 256GB Space
Apple iPad Air (2020) 256GB Space findes lige nu fra 7.599 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Apple iPad Air (2020) 256GB - Space Grey | 1-3 dage | 39 kr.7.638 kr. inkl. fragt | 7.599 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad Air (2020) 256GB - Space Grey |
| Enhedsmodel | iPad Air |
| Kapacitet | 256GB |
| Opløsning | 2360 x 1640 |
| Effekt | 20W |
| EAN | 190199778672 |
| Produkt-ID | 2620 |
| Forhandlerkategorier | Wifi |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad Air (2020) 256GB Space er 7.599 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad Pro 12.9" (2021) 128GB Space
4,8Fra 9.999 kr.
1forhandler

Apple PTS 1214 IPAD AIR 1 & 2 IPAD PRO 9.7 IPAD HB HIDDEN (L&K) -
4,8Fra 1.932 kr.
1forhandler

Apple Stylus Pen Grip 3-pakke Hvid/Grå/Sort Apple Pencil
Fra 119 kr.
1forhandler

HOLMES Universal tablet bordstander alu
4,8Fra 638 kr.
1forhandler